Strona Główna BIP Strona Główna
» Byli Komendanci WKU
 

 DOTYCHCZAS KIEROWALI KOMENDĄ:

  • 14.10.1945 - 13.12.1945        por. KRÓLIKOWSKI Roman
  • 13.12.1945 - 20.06.1946        mjr OWADIUK Leon Wiktor
  • 20.06.1946 - 29.07.1946        por. URBAŃSKI Kazimierz
  • 27.07.1946 - 03.05.1947        kpt. CICHOŃSKI Stefan
  • 03.05.1947 - 24.04.1950        mjr BILIŃSKI Klemens
  • 24.04.1950 - 21.08.1952        kpt. SZALEWSKI Tadeusz
  • 21.08.1952 - 15.01.1964        kpt DOBRZELEWSKI Włodzimierz
  • 15.01.1964 - 17.02.1964        mjr KUŚNIERSKI Wojciech (cz.p.o)
  • 17.02.1964 - 03.08.1965        ppłk SIENKIEWICZ Piotr
  • 03.08.1965 - 18.07.1966        ppłk KAMYCZEK Eugeniusz
  • 18.07.1966 - 02.10.1966        ppłk SIENKIEWICZ Piotr (cz.p.o)
  • 02.10.1966 - 03.11.1966        mjr KIEŁPIŃSKI Czesław (cz.p.o)
  • 16.11.1966 - 22.05.1983        ppłk PAWLIKOWSKI Czesław
  • 23.05.1983 - 01.11.1990        ppłk BEŁSZNOWSKI Bronisław
  • 02.11.1990 - 05.02.2003        płk MGR HARAF Jerzy
  • 06.02.2003 - 02.01.2011        ppłk MGR INŻ. STELMACH Zbigniew
  • 03.01.2011 - 27.09.2017        ppłk dypl. KOWALSKI Krzysztof
  • 27.09.2017 - 30.11.2017        mjr HORUDKO Mariusz (cz.p.o)